vesti24.mk

Tag : ѕврр

ЗАБАВА

Возачот на блиндираниот ЅВЕР на американскиот претседател поминува специјална обука, еве каква

admin
Подготовката и тестирањето на агентите на Тајната служба се спроведуваат на полигон во сојузната држава Мериленд. Што е тактичко возење и заштита на патниците? Тоа...