vesti24.mk

Tag : јавен буџет

Uncategorized

Заев: Скриен долг од милијарда евра и шест милиони евра во буџетот

admin
Во буџетот нема 130 милиони евра туку само 6 милиони евра, состојбата која ја затекнавме во буџетот е далеку од сјајна. рече Заев вечерва во...