vesti24.mk

Tag : јавно место

ЗАБАВА

ФОТО: Први мај помина, но доаѓа летото- за водење љубовна авантура на излет казна и до две просечни македонски плати

admin
Иако првомајските празници завршија, сепак летото е пред нас, па оваа поука ќе им послужи на сите љубители на љубовни авантури на отворено. Па така...