vesti24.mk

Tag : јагуарунди

ЗАБАВА

Жена која спасила мало маче останала во шок кога дознала што всушност чува дома (ВИДЕО)

admin
Една жена во Аргентина доживеа големо изненадување кога нејзиниот ветеринар ја информираше дека нејзиното маче всушност не е домашно милениче. Тие ја испратиле во локалниот...