vesti24.mk

Tag : Јагуар скопје

Uncategorized

Отворен новиот ексклузивен центар за Јагуар и Ленд Ровер во Скопје

admin
Вчерва со авангардна музичко-сценска изведба официјално беше отворен новиот ексклузивен центар за Jагуар и Ленд Ровер во Скопје. Новиот објект е лоциран на улица Скупи...