vesti24.mk

Tag : јаир нетанјаху

СВЕТ

Скандалозна снимка на синот на Нетанјаху: Ги откри матните бизниси на својот татко вредни милијарди долари

Ferad Aruc
Синот на Бенјамин Нетанјаху, Јаир Нетанјаху е снимен како разговара со синот на еден израелски бизнисмен пред еден стриптиз клуб – тој вели дека премиерот...