vesti24.mk

Tag : јакимовски

ВЕСТИ

Јакимовски: Чепкањето во историјата ќе биде крајот не само на Зоран Заев туку и на СДСМ

admin
Претседателот на Граѓанската опција за Македонија која е дел од коалицијата „За обнова на Македонија, Стевчо Јакимовски на протестот пред македонската Влада, порача дека во...