vesti24.mk

Tag : јакна

ЗАБАВА

ФОТО: Ова копче не е за украс, кога ќе ја дознаете неговата намена ќе сфатите колку е корисно

admin
Сигурно во гардероберот имате барем една јакна или капут кој во пределот на рамото има копче и мал каиш. Доколку мислевте дека станува збор за...