vesti24.mk

Tag : Јана Бурчевска

ЗАБАВА

Јана Бурческа стана мајка – бебето со уникатно име

admin
Јана Бурчевска, македонската претставничка на годинешнава Евровизија стана мајка. Јана на полуфиналната вечер на Евровизија откри дека е бремена, а нејзиното тогашно момче Александар ја...