vesti24.mk

Tag : Јана Бурческа Eurovizija

Uncategorized

ПРВА ПРОБА НА ЈАНА: „Dance Alone” премиерно на евровизиската сцена (видео)

admin
„Dance Alone“ е насловот на Евровизиската песна со којашто Јана Бурческа ќе ја претстави Македонија на 62-тото издание на Изборот на Песна за Евровизија коешто...