vesti24.mk

Tag : јана

БАЛКАН ЗАБАВА

(ВИДЕО)Огњен Амиџиќ сред емисија ја пушти секс сцената пред Јана од “Сенки над Балканот”, а потоа пееја заедно со Ивица Дачиќ

Ferad Aruc
Актерката и поранешна мис Македонија Јана Стојановска беше гостинка на Огњен Амиџиќ, а покрај нејзе гости му беа и Ивица Дачиќ и Харис Џиновиќ. Сред...