vesti24.mk

Tag : јанева

ВЕСТИ

На Јанева и е подобро, утре се враќа во Шутка

admin
Поранешната Специјална обинителка, Катица Јанева, е во постабилна состојба и утре најверојатно ќе биде префрлена во затворот во Шуто Оризари каде ја издржува мерката притвор,...