vesti24.mk

Tag : јани бојаџи

ВЕСТИ

Јани Бојаџи назначен за нов директор на телевизија АЛФА

admin
Телевизија Алфа преку соопштение ја извести јавноста за новиот директор на телевизијата. -Ве известуваме дека АЛФА СКОП. ДОО Скопје како сопственик и носител на лиценцата...