vesti24.mk

Tag : Јанкуловска

ЖИВОТ

(ФОТО) Јанкуловска сподели фотографии кога била девојка и дете

admin
Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкуловска, одкако веќе не е на функција често споделува приватни фотографии на социјалните мрежи. Од тоа како изгледала како...