vesti24.mk

Tag : јапонец

ЗАБАВА

Јапонец направил куќа на ,,педа место”, цел свет се чуди (ФОТО)

admin
Виралните фотографии првично ги објави јапонскиот корисник на Твитер, Јуко Мохри, но оттогаш се споделени над 20.000 пати само на таа социјална мрежа. Тие покажуваат...