vesti24.mk

Tag : јапонски палачинки

ЗАБАВА

Јапонски палачинки, меки и неодоливи, подготвени за една минута: Ако не сте ги пробале, многу сте пропуштиле

admin
Рапсодија за вашите непца, овој рецепт јасно ќе ве освои со својата едноставност и вкус. Подгответе јапонски палачинки, неодоливи, сочни, предизвик за сите гурмани. Состојки:2...