vesti24.mk

Tag : Јарец

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Родените во овој знак се ментално најсилни

admin
Постојат луѓе кои отсекогаш знаат што сакаат и во секунда можат да донесат клучна одлука. Астролозите тврдат дека по ова прашање сериозно се издвојуваат луѓето...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Луѓето со овој хороскопски знак се НАЈОПАСНИ, бидете внимателни со нив

admin
Според астрологијата, секој знак има негативни особини комбинирани со позитивни, но кај некои, лошите карактеристики дефинтивно преовладуваат. Па, кој е тогаш најопасен? Она што го...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Венера во Јарец до 28 февруари: Подгответе се за тест во љубовните односи

admin
Венера влегува во знакот на Јарец и почнува сериозен период. Положбата на Венера во овој знак не е најсјајна и не зрачи со голема позитивност....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Поинаков од другите: Овој хороскопски знак се раѓа за да го промени светот

admin
Сигурно повеќепати сте чуле како некој вели „Сакам да го променам светот“ или „Сакам да оставам трага“, но сепак кај многумина тоа е само желба....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

4 хороскопски знаци ги очекува голема среќа во 2019 година

admin
Пред нас е новата 2019 година, а астролозите предвидуваат дека ова ќе биде година на просперитет и среќа. Ѕвездените миленици ќе бидат овие 4 хороскопски...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Истрајни и посветени личности кои не им веруваат на луѓето: 10 работи кои треба да ги знаете за Јарците

admin
Луѓето родени во знакот Јарец се карактеризираат со упорност, посветеност и истрајност. Тие се трпеливи, сакаат судбината да ја имаат во свои раце и полека,...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Лав и Јарец – знаците кои делуваат бесчувствително додека не ги запознаете

admin
Овие два знаци често знаат да остават впечаток дека се студени и бесчувствителни, се додека не ги запознаете подобро. Јарец Родените во овој знак делуваат...
ЖИВОТ

Лоши вести за три хороскопски знаци: Најтешкото љубовно разделување ќе се случи овој месец

admin
За жал, месец мај ќе донесе лоши вести за три зодијачки знаци. Ракот, Вагата и Јарецот, ќе направат големи промени, иако досега не помислувале на...
Uncategorized

На кој хороскопски знак можете најмногу да му верувате?

admin
Сигурно сте се запрашале на кои личности можете најмногу да им верувате…Ви носиме хороскоп листа според која можете да процените на кои знаци треба да...
Uncategorized

На овие знаци хороскопот им предвидува крај на љубовта во мај!

admin
Понекогаш љубовта гасне точно толку брзо како што се појавила. Oва се хороскопските знаци кои имаат сериозни проблеми меѓу себе и може да се разделат...