vesti24.mk

Tag : Јарослас Сурис

ЗАБАВА

Глув маж ги тужи порнографските сајтови бидејќи немаат титлови

admin
Глув жител на Њујорк поднесе тужба во судот во Бруклин против порнографските сајтови „Порнхаб“, „Редтјуб“ и „ЈуПорн“ бидејќи не може во целост да ужива во...