vesti24.mk

Tag : Јаху месинџер

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

По 20 години се гаси еден од најпознатите „месинџери“

admin
По 20 години постоење Јаху месинџер ќе биде изгасен на 17 јули, потврдуваат од Јаху компанијата. Компанијата не објаснила зошто го гаси „месинџерот“, но во...