vesti24.mk

Tag : Јелена Бонтиќ

Uncategorized БАЛКАН ВЕСТИ

Пратеничка на Српската листа на Косово пријавила дека има 56 милиони евра во банка

admin
Јелена Бонтиќ, пратеничка на Српската листа во Собранието на Косово, е на чело на листата на најбогатите личности во косовските институции, со пријавени 56 милиони...