vesti24.mk

Tag : Јелена Карлеуша беелград

ЗАБАВА

Чизми од 8.500 евра, градник во форма на пенис, гаќи и стриптиз: Карлеуша направи незапамтен хаос во Белград

admin
Како што и најавила Јелена Карлеуша вчера направила шоу за паметење, фановите имале што да слушнат, но и што да видат. Јелена на бината се...