vesti24.mk

Tag : Јелена Карлеуша в

ЗАБАВА

Саша Поповиќ јавно проговори за заработката на Јелена Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“

Ferad Aruc
Веќе неколку  месеци во јавноста се шпекулира околу тоа дали членовите на жирито на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ се платени за учество во таа...