vesti24.mk

Tag : Јелена Карлеуша задник

Uncategorized

Целулит на сите страни – Јелена Карлеуша без фотошоп (Плис неколку совети)

admin
И Карлеуша има проблем со целулитот! Без разлика колку добро изгледа на социјалните мрежи и како се облекува, дали ја стеснува половината и дали ги...