vesti24.mk

Tag : Јелена Кралеуша

ЗАБАВА

Овој детаљ за Карлеуша досега никој не го знаел

admin
Поп дивата Јелена Кралеуша открила детали за својата музичка кариера за кои многумина не занаат. Имено Карлеуша открила дека завршила музичко училиште и дека знае...