vesti24.mk

Tag : Јелена Марјановиќ

СВЕТ

Владимир Марјановиќ прави селфи на гробот на Јелена? – Уште еден чуден детаљ пронајден во телефонот

admin
Во телефонот на Владимир Марјановиќ, свекорот на брутално убиената пејачка Јелена Марјановиќ (33), се пронајдени голем број на шокантни фотографии, а меѓу нив и негово...
ЖИВОТ

Ова не сте го виделе: Исплива приватна снимка од Јелена!

admin
Јелена Марјановиќ пред да биде сурово убиена, озбилно се посветила на тренинзите, што покажува и приватната снимка од теретана, која се појави вчера. Имено, Јеца...