vesti24.mk

Tag : Јелена Периќ

ЗАБАВА

Оваа девојка е иста како Ким Кардашијан! – Галерија – С**С БОМБА

Ferad Aruc
Хрватската шминкерка Јелена Периќ (26) со нејзините фотографии на Инстаграм ги збунува луѓето, бидејќи нејзината сличност со познатата Ким Кардашијан е неверојатна. Таа објавува фотографии...