vesti24.mk

Tag : Јелена

СВЕТ

Владимир Марјановиќ прави селфи на гробот на Јелена? – Уште еден чуден детаљ пронајден во телефонот

admin
Во телефонот на Владимир Марјановиќ, свекорот на брутално убиената пејачка Јелена Марјановиќ (33), се пронајдени голем број на шокантни фотографии, а меѓу нив и негово...
ВЕСТИ

Посторога казна и од затвор: Одземено старателството на Зоран Маријановиќ над ќерката

admin
Центарот за социјална работа на 10 октомври на Зоран Марјановиќ му го одзело старателството над шестгодишната ќерка Јана. Старател на Јана сега е психолог од...