vesti24.mk

Tag : Јована Јоксимовиќ

ЗАБАВА

Првпат во јавност по породувањето-Јована заблеска во црвен фустан

admin
Родителите на тригодишниот Коста и едномесечните близначки Срна и Ана, Жељко и Јована Јоксимовиќ решиле да си дозволат малку време за себе, па излегле навечер....
Uncategorized

Излезе од родилиштето во мини фустанче: Еве како изгледа Јована четири дена по породувањето

admin
Водителката Јована Јоксимовиќ во неделата навечер се породи во една приватна клиника во Белград и на свет ги донесе близначките Ана и Срна. Гордиот татко...