vesti24.mk

Tag : јован ивчев

ВЕСТИ

Д-р Ивчев: Септември е најдобро време за избори, короната ќе стивне во летните месеци

admin
Д-р Јован Ивчев од Болницата „8 Септевмри“ советува дека септември е најдобар термин за избори, бидејќи сега ризикот е најголем, а во текот на летните...