vesti24.mk

Tag : јозеф фрицл

ЗАБАВА

Олицетворение на злото: Ќерката ја држел во подрум 24 години каде и направил седум деца, неговите зборови ќе ве шокираат (ВИДЕО)

admin
Јозеф Фрицл е човек за кого е малку да се каже дека е монструм, подобро е да се каже дека е олицетворение на злото. -Отсекогаш...