vesti24.mk

Tag : јсп скопје

ВЕСТИ

ЈСП Скопје: Нема повредени патници во сообраќајката во Автокоманда

admin
Според изјавата на возачот на автобусот дадена на внатрешната контрола на ЈСП Скопје, стои во соопштението, незгодата се случила околу 15 часот во момент кога...