vesti24.mk

Tag : јувентус монако

Uncategorized

Eкипата на Монако го игра мечот на сезоната

admin
Чуда се случуваат, особено во фудбалот, но во Торино нема да има ништо од тоа, таква е пораката од Јувентус пред реваншот од полуфиналето на...