vesti24.mk

Tag : Југоисточна Европа

МАКЕДОНИЈА

Видео: Во Тетово откриена најголемата лабораторија за дрога во Југоисточна Европа

admin
Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција соопшти дека остварувајќи меѓународна правна соработка во предистражна постапка со Јавното обвинителство за организиран криминал...