vesti24.mk

Tag : југословенски пасош

ЗАБАВА

Колекционер на пасоши на ТикТок има омилен документ за патување! Нема да верувате на кого припаѓал (ВИДЕО)

admin
Колекционерот на пасоши, како што се претставува на „ТикТок“, објави видео во кое зборува за, како што вели, неговиот омилен пасош. Станува збор за југословенскиот...