vesti24.mk

Tag : Јужна Каролина

ВЕСТИ СВЕТ ЦРНА ХРОНИКА

Невидена филмска потера: Девојка со џип бегаше од полицијата и едвај извлече жива глава

Ferad Aruc
22-годишната Бритни Никол Џефордс направила сообраќаен прекршок во Ефингам во Јужна Каролина, по што одбила да сопре, па следувала вистинска филмска потера. Полицијата објави видео...