vesti24.mk

Tag : јуни

ВЕСТИ

Важна информација за пензионерите во врска со пензиите

admin
Корисниците на дебитни картички со својата пензија ќе располагаат веќе од утре – петок, 26 јуни 2020 година Македонската банкарска асоцијација ја известува јавноста дека...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

За овие 3 хороскопски знаци, јуни ќе биде полн со предизвици

admin
ОВЕН Во текот на следните шест месеци, Овните ќе имаат проблеми со концентрацијата и ниско ниво на енергија. Преземете ги потребните мерки. Премногу се истрошивте...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

„Затрупани“ од пари: Месец јуни ќе ги израдува овие хороскопски знаци

admin
Почнува нов месец а со новиот месец среќата им се насмевнува на овие хороскопски знаци кои во јуни ќе бидат „затрупани“ од пари. Девица Исклучутелно...