vesti24.mk

Tag : јутуберка

ЗАБАВА

Има само 12 години, а заработува милиони: За роденден си купи подарок вреден 150.000 евра (ВИДЕО)

admin
Се вика Натанана Санунрат и работи како блогерка за убавина, а првото нејзино видео кое беше објавено на YouTube го сними на само 4 години....