vesti24.mk

Tag : љубовна романса

ЗАБАВА

Змии направиле колапс во сообраќајот- возачите нервозно чекале да заврши нивната љубовна романса (ВИДЕО)

admin
Две кралски змии направиле вистинско шоу во сообраќајот откако решиле да се парат среде автопат во Калифорнија. Змиите очигледно не ни биле вознемирени од нервозните...