vesti24.mk

Tag : љубовник

ЗАБАВА

На „Гугл мапс“ забележал девојка која му е позната, кога ја зголемил фотографијата останал во шок од позата на неговата сопруга и љубовник

admin
Момче од Перу се развел од својата сопруга откако претходно ја видел во многу интимна поза на „гугл мапс“ со нејзиниот љубовник. Момчето преку апликацијата...
ЗАБАВА

Маж го тужеше љубовникот на сопругата, пресудата ќе ве остави без зборови

admin
Судија во Северна Каролина врз основа на архаичен и малку познат закон, му наложил на љубовникот да исплати голема сума на пари на мажот со...
ЗАБАВА

Жена го исекла љубовникот со моторна пила, а потоа го запалила: Пробала да го скрие случајот, но полицијата ја открила

admin
Врховниот суд во Бризбејн, Австралија ја осуди на доживотна казна затвор 61 годишната Линди Ивон Вилијамс, која во 2013 година со моторна пила го исекла...
ЗАБАВА

Ја фатил својата девојка во нивниот кревет со друг маж: Сите му се восхитуваат како изреагира и што направи потоа (ФОТО)

admin
Дастон Холовеј од Тексас ја “фатил” својата девојка во кревет со друг, но наместо бурна, насилна реакција, тој направил нешто што никој не го очекува.....
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Скандал во општина Могила: Градоначалничката од СДСМ си вработила својот љубовник како личен телохранител

Ferad Aruc
Вистинска приказна за Ромео и Јулија, приказна за недозволена љубов се случува во општина Могила каде како што пренесува Слободенпростор, градоначалничката од редовите на СДСМ...
ЖИВОТ ЉУБОВ И СЕКС

Отишол на одмор со најдобриот другар и неговата вереница, а тоа што го направил му го променило животот!

Ferad Aruc
Анонимен маж побарал совет од стучно лице поради непријатноста која му се случила. Имено, тој го изневерил својот најдобар пријател така што спиел со неговата...
СВЕТ

Сакала да го отруе сопругот, но по грешка ги убила уште 12 члена на неговото семејство

admin
Жена од Пакистан која сакала да го убие постариот маж, за кој принудно била омажена, по грешка отрула 13 членови на неговото семејство. Полицијата од...