vesti24.mk

Tag : љубовни караници

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Истражување: Љубовните караници предизвикуваат физичка болка

admin
Расправиите со партнерот можат да доведат до силни физички болки, покажа ново истражување на Северозападниот универзитет на Илиноис. Научните испитувања траеле две децении, при што на...