vesti24.mk

Tag : љубовни совети

ЗАБАВА

Не ги давајте овие љубовни совети: Од желба да помогнете, ќе направите контра-ефект

admin
Во денешно време е многу тешко да добиете добар и објективен совет. Сите мислат дека е многу лесно да се среди љубовниот живот, но тоа...
ЗАБАВА

„Практични совети“ од 19. век за млади невести – погледнете какви љубовни совети се делеле, ќе ве насмеат до солзи!

admin
Иако поприлично се оддалечивме од 19-от и почетокот на 20-от век, и сексуално, и емоционално, и социјално и во секој друг поглед, за некого ќе...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Вредни љубовни совети кои ќе посакате да сте ги знаеле многу порано

admin
Никогаш не се прашувајте дали сте доволно добри за нив. Прашувајте дали тие се доволно добри за вас. Никогаш не трчајте по никого! Нема да...