vesti24.mk

Tag : љубомир цуцуловски

ВЕСТИ

Цуцуловски: Македонија по три години од договорот со Грција не доби ништо, ама го загуби името и сега има блокада од Бугарија за ЕУ

admin
Мислам дека Македонија е во бездна, но според сите информации кои ги знае секој граѓанин говорат дека ова што се случува во земјава само се...
ВЕСТИ

Цуцуловски: Организатор на 27.април е тој што највеќе доби од настаните, никако тие што се осудени не смеат да одговараат за тероризам

admin
Универзитетскиот професор Љубомир Цуцуловски, во „Само Интервју“ на Канал 5 телевизија истакна дека тој што најмногу добил од 27-ми април, тој е и организатор. За...