vesti24.mk

Tag : Љубомир Ѓурчевски

ВЕСТИ

Ѓурчевски: МВР и обвинителството направија огромен пропуст со расветлување на скандалот со пасоши за мафијаши

admin
Во Македонија имаше патни испрати за оние кои се занимаваат со криминал кој влијае на безбедноста на државите, ама не и за граѓаните, рече поранешниот...