vesti24.mk

Tag : Љубчо Нешков

ВЕСТИ

Познат бугарски новинар до Заев: Без Бугарија вие никогаш немаше да дојдете на власт! (ВИДЕО)

admin
Бугарскиот новинар и сопственик на агенцијата БГНЕС, Љубчо Нешков, во телевизиско интервју изнесува шокантно тврдење дека Бугарија е државата која му помогнала на Зоран Заев...