vesti24.mk

Tag : Љупка Гугучевска

МАКЕДОНИЈА

ДИК ги одби сите приговори за изборите

admin
Државната изборна комисија (ДИК) ги одби сите поднесени приговори поднесени за првиот круг од Локалните избори што се одржаа во неделата. Портпаролот на ДИК Љупка...