vesti24.mk

Tag : Љупка Митрова

ЗАБАВА

Љупка од Струмица претера со провокативниот фустан за Нова година

Ferad Aruc
Струмичанката Љупка Митрова е една од најпопуларните Македонки на социјалната мрежа Инстаграм. Таа има скоро 100 илјади фанови. Со нејзиното момче Спејко привлекуваат големо внимание...
Uncategorized

Која е најзгодната поддржувачка на Зоран Заев! (фото)

admin
На Зоран Заев денес свечено му беше доделен мандадот за формирање на влада, од страна на претседателот Ивановски. А, честитките на адреса на Заев не престанаа да...