vesti24.mk

Tag : љупчо златев

ВЕСТИ

Златев: Кадрите на СДСМ не сносат одговорност пример за тоа е Ден Дончев и покрај земање мито шета како слободен граѓанин

admin
-СДСМ има кадри кои не сносат одговорност. Каде е случајот со Ден Дончев?Тој беше фатен на дело, сите го видовме, сликан како зема пари. И...
ВЕСТИ

АВМУ: Покренување обвиненија против новинари за објавување информации негативно се одразува врз слободата на медиумите

admin
Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги е загрижена за состојбата со слободата на информирање поради одлуката на Основното јавно обвинителство да покрене обвинение против...
ВЕСТИ

Откако објави серија скандали и афери за македонски моќник физички нападнат новинарот Љупчо Златев

admin
Утрово во раните утрински часови во еден скопски ресторани во близина на гимназијата „Орце Николов“ бил нападнат новинарот Љупчо Златев. Според нашите информации човек кој...