vesti24.mk

Tag : њујорк википедиа

Uncategorized

Се урна авион во близина на Вашингтон ВИДЕО

admin
Авионска несреќа попладнево го потресе Вашингтон и предизвика оштетување на неколку автомобили, пишуваат тамошните медиуми. Според полицијата инцидентот се случил кога пилотот ја загубил контролата...