vesti24.mk

Tag : џакузи

ЗАБАВА

Изнајмија куќа со прекрасен поглед: Едно утро беа сведоци на сцена на која не се надеваа ниту во најлудите соништа (ВИДЕО)

admin
Туристите кои престојувале во познато одморалиште имаа можност да видат многу невообичаена сцена. Тод Требони и неговото семејство изнајмија куќа која има џакузи на отворено...