vesti24.mk

Tag : Џана Шортино

ЗАБАВА

Не добивала улоги бидејќи била дебела: Ослабе 100 килограми за да стане секси актерка (ФОТО)

admin
Џана Шортино постојано одеше на бројни кастинзи, бидејќи нејзината желба беше да стана холивудска ѕвезда и успешна актерка. По одредено време, девојката сфатила дека постојано...